KONST / Litografier / Lito-prägling 13568303
nr 1356 8303
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Lito-prägling, Signerad, numrerad 114/300. Motivet: 65x47 cm
måndag 26 oktober 2020
kl 20:13:50
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg